YouTube / Archie Goodwin

Пожежа у Каспійському морі: тривають пошуки 29 осіб, загасити полум'я розраховують до кінця дня

  В азербайджанській державній нафтовій компанії SOCAR розраховують до кінця неділі загасити палаючу свердловину у Каспійському морі

  Про це повідомив перший віце-президент SOCAR Хошбахт Юсіфзаде, передає Інтерфакс-Азербайджан.

  "Пожежа сталася внаслідок вибуху на газопроводі, що надходить на платформу №10. У результаті сталася пожежа на одній із свердловин. Пізніше пожежу на цій свердловині було приборкано, але вогонь встиг перекинутися на іншу свердловину. Ми сподіваємося, що до кінця дня пожежа буде ліквідована", - сказав він.

  За словами віце-президент SOCAR, на платформі в момент аварії перебували 63 людини. На даний момент зниклими безвісти вважаються 29 осіб. Врятовано 33 особи та знайдено тіло одного загиблого нафтовика.

  Юсіфзаде наголосив, що основним завданням наразі є порятунок людей. Він також не вважає, що аварія сталася в результаті диверсії.

  Зазначається, що Азербайджан звернувся до прикаспійських країн з проханням витягати з їхніх внутрішніх територіальних вод тіла азербайджанських нафтовиків, які вважаються зниклими безвісти після аварії на морській платформі №10 на родовищі "Гюнешлі". Відповідне звернення було направлено прикордонним службам Казахстану, Ірану, Росії й Туркменістану.

  Нагадаємо, пожежа на нафтовій платформі "Гюнешлі" спалахнула у п'ятницю ввечері, 4 грудня, внаслідок аварії на газогоні. Складні погодні умови створювали проблеми для підходу рятувальних кораблів.

  Попередній матеріал
  Біля італійських берегів затримано 10 українців за контрабанду 13 тонн наркотиків
  Наступний матеріал
  Демобілізація четвертої хвилі запланована на весну 2016 року - Муженко
  Теги:
  Loading...