5.ua

Повені, пожежі, зсуви: новини зі світу за останній день

Переглянувши інформаційні стрічки наших закордонних колег, можна дійти висновку, що в різних куточках світу у новинах часто з’являється слово "біда". Природна  біда, техногенна або ж людський  фактор.

Щонайменше 18-ро людей загинуло внаслідок повеней і зсувів ґрунту, спричинених тайфуном "Коппу" на Філіппінах. Стихія накрила найбільший з островів однойменного архіпелагу Лусон. За останні три дні там випало 1000 мм опадів. Пориви вітру сягали 70 метрів за секунду. На острові скасували значну кількість авіарейсів, призупинили рух пасажирських та вантажних поромів. Близько шести тисяч людей залишаються блокованими в аеропортах та на інших транспортних вузлах. Місцева влада повідомляє про евакуацію понад 65 тисяч мешканців рівнинних територій, яких вивезли через загрозу зсувів ґрунту. Прогнози синоптиків невтішні - протягом найближчих кількох діб рівень загрози від негоди не зменшиться.

Понад півтори тисячі людей залишилися без своїх домівок через пожежу у нетрях Нью-Делі. Вщент спалені близько 400 будинків у бідному районі Манголпурі. Поліція вважає, що будівлі зайнялися через коротке замикання. Полум'я швидко охопило скупчені хатини, побудовані з дешевих легкозаймистих матеріалів. Мешканців евакуювали вчасно. За попередньою інформацією, жертв немає, опіки отримав лише один чоловік. Сотні погорільців намагаються знайти притулок або принаймні відшукати собі їжу та одяг.

Понад дві тисячі людей загинуло у Мецці під час останнього хаджу, який відбувся у вересні цього року. Такі цифри наводить американська агенція Associated Press. За підрахунками, жертвами трагедії стала щонайменше 2177 людина. Такі цифри значно вищі за офіційні дані, які раніше озвучила влада Саудівської Аравії - 769 людей. Наразі представники різних держав продовжують упізнання загиблих. Сотні людей і досі вважаються зниклими без вісти. Найбільше серед загиблих громадян Ірану - 465 людей. Також загинули сотні прочан з країн Африки. Така кількість жертв перевищила сумний рекорд 1990 року, коли в тисняві загинуло 1426 людей.

Попередній матеріал
Герої, про яких швидко забувають. Як колишні полонені бойовиків пристосовуються до мирного життя
Наступний матеріал
США і Росія домовилися про безпеку своєї авіації в Сирії
Теги:
Loading...