rus.err.ee

Потяг з мігрантами пустили до Словенії

  150 мігрантів вночі виїхали з Хорватії, та у Словенії приймати їх не хотіли і деякий період часу не випускали з потяга.

  Біженці були заблоковані кілька годин. Люди намагались вибратись через вікна, але їх повертали назад, мігрантів хотіли повернути до Хорватії. Врешті влада погодилась пропустити потяг та відправила мігрантів до притулку у Постойному. Поки що це найбільша група мігрантів, яка прибула до Словенії. У понеділок Словенія заявляла, що не робитиме безпечний коридор для біженців, але готова прийняти у себе тих, хто шукатиме притулку.

  Країна повідомляє, що зможе розмістити у себе 5 тис. біженців, повідомляє The Guardian. 2 тис. знайдуть притулок у приміщеннях спортивних центрів, ще 3 тис. розмістяться у наметових містечках. Закрити весь кордон з Хорватією неможливо, тому Словенія робитиме все, щоб допомогти біженцям, наголосив Посол Великої Британії у Словенії Тадей Рупель.

  Також він сказав, що перешкоджати рухові біженців до Європи поліція не буде, вони вільні йти, куди бажають. Зупинити їх можуть лише прикордонники наступної приймаючої сторони. Хорватія, звідки біженці йдуть до Словенії, свій кордон з Сербією вже перекрила. Потік біженців через неї не зупиняється. Її кордони вже перетнуло понад 10 тис. біженців. Це втричі більше, ніж як заявляла вона раніше, може прийняти.

  Нагадаємо, 17 вересня у Хорватії заявили про прибуття понад 5,6 тис. мігрантів.

  Попередній матеріал
  Фракція "Радикальної партії" оскаржить у суді рішення Ради про зняття недоторканності з нардепа Мосійчука
  Наступний матеріал
  У Вінниці відбувся флешмоб "З вдячністю до Коцюбинського"
  Теги:
  Loading...