expres.ua

Посла Росії в Туреччині повторно викликали "на килим" до міністра закордонних справ

  МЗС Туреччини вимагає від російського посла роз'яснень з приводу другого порушення повітряного простору літаком ВКС РФ.

  У МЗС Туреччини знову викликали російського посла Андрія Карлова для дачі пояснень з приводу другого випадку порушення літаком ВКС РФ турецького повітряного простору, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

  Турецька сторона пояснила, що йдеться про порушення, що сталися, за її даними, в неділю. Днем раніше повідомлялося, що посол РФ в Анкарі дав у МЗС Туреччини пояснення з приводу іншого порушення, яке сталося в суботу.

  У понеділок про два порушеннях військовими літаками РФ повітряного простору Туреччини повідомили в НАТО. "Російські військові дії досягли більш небезпечного рівня з недавніх порушень повітряного простору Туреччини 3 і 4 жовтня літаками російських ВПС Су-30 і Су-24 в районі Хатай. Ці літаки порушили повітряний простір Туреччини, незважаючи на чіткі, своєчасні і неодноразові попередження турецької влади", - зазначається в заяві Північноатлантичної ради на рівні послів.

  Нагадаємо, 3 жовтня Міністерство закордонних справ Туреччини оприлюднило інформацію про те, що військовий літак Російської Федерації порушив повітряний простір Республіки.

  Попередній матеріал
  Сьогодні депутати розглянуть законопроект щодо спрощення надання українського громадянства іноземним військовим
  Наступний матеріал
  Міноборони: Майже 1400 вибухових пристроїв знешкодили українські сапери за минулий тиждень
  Теги:
  Loading...