Порошенко: Європі потрібен об'єктивний російськомовний телеканал

  Президент України Петро Порошенко наголошує на необхідності створення транс-європейського російськомовного каналу мовлення.

  Як повідомила прес-служба Глави держави, про це Порошенко заявив під час зустрічі з президентом Литви Далею Грібаускайте.

  Він зазначив, що вже обговорював необхідність такого каналу з канцлером Німеччини Ангелою Меркель і розраховує на підтримку Литви у цьому питанні.

  "Нам нагально необхідно зараз створити транс-європейський російськомовний канал мовлення. Я запропонував, і розраховую на вашу підтримку, щоб ми поширили його на Литву. У вас є російськомовна аудиторія, ми готові направити найкращих журналістів, можемо створити умови. Важливо, щоб у Литві розуміли, що відбувається, важливо доносити альтернативну позицію", - наголосив Порошенко.

  Президент також зазначив, що це має бути окремий канал, який буде доступним "у будь-якому готелі, у кожній лікарні".

  У свою чергу, Грібаускайте заявила, що Литва буде надавати будь-яку допомогу у питанні створення такого телеканалу і готова направити для цього своїх експертів.

  Президент Литви також повідомила про прийняте Європейською Радою рішенні про протидію дезінформації. Європейській Комісії доручено підготувати пропозиції, і всі країни-члени делегують своїх експертів для цієї діяльності.

  "Ми готові до спільної відповіді з боку Європейського Союзу, але ще слід обговорити конкретні пропозиції. Ми відкриті до будь-яких ідей", - зазначила Грібаускайте.

  Попередній матеріал
  У Криму найближчим часом відновлять українське радіомовлення - Стець
  Наступний матеріал
  Литва готова направити в Україну своїх медиків