Порошенко-Туск
5.ua

Порошенко в Брюсселі провів переговори з Туском та Юнкером

  Президент України Петро Порошенко зустрівся у Брюсселі з президентом Європейської ради Дональдом Туском та президентом Європейської комісії Жан-Клодом Юнкером.

  Саме Туск кілька днів тому запросив Порошенку взяти участь у засіданні Європейської ради. Там мають скоординувати наступні кроки з деескалації конфлікту на сході України.

  З Юнкером глава України говорив про Мінськ. Президент Єврокомісії підтвердив готовність ЄС надавати гуманітарну допомогу постраждалим на Донбасі. Для цього ЄС виділить додаткові 15 млн євро. Крім того, президенти говорили про можливість збільшення макрофінансової допомоги Україні і що треба зробити, щоб на саміті Східного партнерства у Ризі ухвалили рішення щодо безвізового режиму з Україною.

  Нагадаємо, що перед цим Порошенко зустрівся з прем’єр-міністром Великої Британії Девідом Кемероном, з яким обговорив режим припинення вогню на Донбасі, про який вдалося домовитися цієї ночі у Мінську на зустрічі у Нормандському форматі. А також подальші дії у разі невиконання домовленостей.

  Попередній матеріал
  Хроніка АТО за останню добу: бойовики понад 100 разів відкривали вогонь
  Наступний матеріал
  У Краматорську сьогодні приспустили державні прапори

  Порошенко і Кемерон провели зустріч у Брюсселі

  Порошенко прибув до Брюсселю

  Порошенко: У ніч з суботи на неділю має бути оголошене безумовне і всеохоплююче припинення вогню

  Порошенко: домовились про виведення усіх іноземних військ з України