Олланд Порошенко Франція 5.ua

Порошенко привітав Олланда з Днем взяття Бастилії

  Президент України Петро Порошенко привітав Франсуа Олланда з національним святом Франції.

  "Франсуа Олланд, щиро вітаю Францію та французький народ із Днем взяття Бастилії. Це свято стало символом примирення та єднання, важливість яких сьогодні як ніколи відчуває і українська нація", - говориться в повідомленні Порошенка на сторінці у Facebook.

  За традицією, День перемоги над монаршою владою у Парижі починають із військового параду біля Тріумфальної арки. Цьогоріч свято відзначатимуть із меншим розмахом. У військовому параді не буде танків, основний акцент зроблять на артилерії. Крапку у параді поставлять парашутисти-десантники. Надвечір у великих містах Франції заплановані  феєрверки та салюти.

  Нагадаємо, 14 липня 1789 року французи взяли штурмом паризьку фортецю-в'язницю, яка символізувала абсолютну монаршу владу. Невдовзі у Франції скасували феодалізм і проголосили декларацію прав людини і громадянина. Відтоді цей день символізує примирення та єдність нації.

  [social type="fb" url="

  François Hollande, щиро вітаю Францію та французький народ із Днем взяття Бастилії. Це свято стало символом примирення т...

  Posted by Петро Порошенко on 13 Июль 2015 г.

  "]

  Попередній матеріал
  В окупованій Макіївці кілограм курячого філе коштує 114 грн - соцмережі
  Наступний матеріал
  101-річна британська екстремалка встановила рекорд з абсейлінгу