Порошенко, Олланд, Меркель та Путін домовились про зустріч у Мінську 11 лютого

  Президент України Петро Порошенко, президент Франції Франсуа Олланд, канцлер Німеччини Ангела Меркель та лідер Кремля Володимир Путін домовились провести зустріч в "Нормандському форматі" в середу, 11 лютого, в Мінську.

  Про це повідомляє прес-служба Адміністрації Президента за результатами телефонних переговорів "нормандської четвірки".

  Як повідомляється, під час телефонної конференції сторони обговорили шляхи досягнення мирного врегулювання ситуації на Донбасі. Співрозмовники досягли прогресу в обговоренні комплексу заходів по імплементації Мінських домовленостей.

  "Сторони очікують, що їхні зусилля під час зустрічі в Мінську призведуть до негайного та безумовного двостороннього припинення вогню", - повідомляє пре-служба.

  Окрім цього, згідно інформації, лідери країн домовились провести експертні консультації у Берліні представників МЗС в понеділок, а також зустріч Тристоронньої контактної групи у вівторок за участю підписантів Мінських угод. 

  "Нормандський формат" передбачає чотиристоронні контакти лідерів, глав МЗС Росії, України, Франції та Німеччини, а також політдиректорів з врегулювання української кризи. Перша зустріч у такому форматі за участю Петра Порошенка, Франсуа Олланда, Ангели Меркель і Володимира Путіна відбулася в червні 2014 року в Нормандії в ході урочистостей, присвячених 70-річчю висадки союзницьких військ.

  Попередній матеріал
  Пропускний режим в зоні АТО треба змінювати через недосконалість - представник Омбудсмена
  Наступний матеріал
  Представник Омбудсмена: Переселенцям з Донбасу пропонуються будинки в селах

  Клімкін пропонує розширити формат переговорів щодо України з "нормандського" до "женевського"

  Експерт: Україна буде намагатися повернутись до "нормандського формату"

  Глави МЗС "нормандської четвірки" домовилися сприяти відведенню військ на Донбасі

  Порошенко, Меркель і Байден домовились про спільну трансатлантичну позицію щодо конфлікту на Донбасі