Польща ставить під сумнів можливість скасування віз для українців у травні 2015 року

  МЗС Польщі вважає складним завданням домогтися прийняття Європейським Союзом рішення про введення безвізового режиму для громадян України до саміту Східного партнерства у Ризі.

  Таку думку висловив заступник міністра закордонних справ Польщі Рафал Тшасковський, який бере участь у форумі Європа-Україна, пише УНІАН.

  Відповідаючи на питання, чи зробила Україна все необхідне для скасування візового режиму з ЄС, Рафал Тшасковський сказав, що "є значний прогрес, але не все було зроблено, і тому рішення буде складним".

  Зі слів замміністра, Польща виступає за те, щоб ЄС прийняв це рішення. Однак результат залежати від того, "як буде розвиватися ситуація".

  Тшасковський  також додав, що у травні може бути прийняте рішення про введення безвізового режиму для громадян України, проте воно не означатиме негайне скасування візового режиму.

  Окрім того, дипломат повідомив, що Польща зараз очікує відповіді Європейської комісії з питань розширення зони малого прикордонного руху з Україною до 50 км+ з нинішніх 30 км+.

  Нагадаємо, саміт країн Східного партнерства в Ризі пройде 21-22 травня цього року.

  Попередній матеріал
  Печерський райсуд арештував Єфремова з можливістю виходу під заставу
  Наступний матеріал
  Запекле "перемир’я" під Широкиним

  Порошенко закликає ЄС надати Україні безвізовий режим вже цього року

  Необхідності введення візового режиму з Росією поки немає - МЗС

  Яценюк: 9 лютого до України прибуде місія ЄС для перевірки візової лібералізації

  Безвізовий режим з ЄС можливий до кінця 2015 року - Чалий