topwar.ru

Польща проведе серію військових маневрів через агресію РФ проти України

  Через напружені стосунки з Росією та зважаючи на українську кризу, у другій половині 2015 року у Польщі пройде низка військових маневрів, у яких будуть задіяні уряд країни, голови регіонів та інші цивільні посадові особи.

  Про це 12 березня повідомив радник президента Польщі з питань безпеки генерал Станіслав Кожей інтерв’ю Reuters, передає Deutsche Welle.

  Таким чином, країна має намір перевірити готовність своїх військ до реакції на можливий збройний конфлікт.

  В інтерв’ю для Reuters генерал Кожей також звинуватив Росію в тому, що вона розпочала проти Заходу пропагандистську війну.

  "Немає жодного сумніву, що в цьому розумінні Польща вже є об'єктом російської агресії", - підкреслив він. Як зазначив Кожей, пропагандистська війна ведеться через телебачення та радіо, а також в численних соціальних мережах. "Це не спонтанні, індивідуальні дії. Це координовані та організовані заходи, керована кампанія", - вважає він.

  Питання про те, чи має намір Польща постачати зброю до України, генерал залишив відкритим. "Переговори з цього приводу будуть продовжені", - зазначив радник польського президента.

  Як ми повідомляли раніше, Польща хоче придбати у США крилаті ракети "Томагавк". Із запитом про можливість такої покупки до Пентагону звернувся міністр оборони і віце-прем'єр-міністр республіки Томаш Семоняк.

  Попередній матеріал
  У Європарламенті вважають, що нинішня політична атмосфера у РФ стала підґрунтям для убивства Нємцова
  Наступний матеріал
  Передислоковані з Криму моряки отримали житло на Одещині

  Польща хоче придбати у США крилаті ракети "Томагавк"

  Україна проливає кров за ЄС – прем’єр Польщі

  Польща готова допомогти у підготовці офіцерів ЗСУ

  Найближчим часом Варшава може надати Україні летальну зброю – головнокомандувач ЗС Польщі