ЄС день Європи
5.ua

Політики ЄС пишаються тим, що потрапили до "чорного списку" Путіна

  Після публікації списку нев'їзних європарламентарів до Російської Федерації політики ЄС, які до нього потрапили, розпочали коментувати ситуацію. Частина з них сприйняла такі дії Росії за честь або винагороду.

  Про це повідомляє Deutsche Welle, посилаючись на європейські джерела.

   "Я нічого не знав про цей список. Але це робить мені честь, коли така тоталітарна система, як Росія, таврує мене як ворога тоталітаризму", - заявив німецький політик з партії Зелених Даніель Кон-Бендіт.

   За інформацією видання, так само висловився і колишній міністр закордонних справ Чехії Карел Шварценберґ. "Коли я побачив інші імена (у списку -Ред.), я з’ясував, що опинився у дуже поважному товаристві. Я розглядаю це як винагороду", - сказав він.

   Європарламентарка від групи Європейської народної партії Анна Марія Корацца Більдт також написала у Twitter, що потрапляння до списку Путіна також викликає у неї гордість. "У мене є більше підстав пишатися, аніж боятися!", - написала вона. Більдт також додала, що "путінський список - це підтвердження того, що я чиню правильно як парламентарка".

   "Я стоятиму навіть більше за народ України та боротьбу за мир і свободу, а також за Савченко", - написала Корацца Більдт. Її чоловік, колишній міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт, також висловився у Twitter з цього приводу. "Має бути відповідь ЄС на свавільний російський "чорний список", - написав він.

  Співголова групи Зелених у Європарламенті Ребекка Гармс відзначила, що список нев’їзних політиків складено безсистемно. "Справжня мішанина у "чорному списку" небажаних у Росії осіб", - написала вона у Twitter.

  Нагадаємо, Президент Європарламенту готовий "вжити заходів" у відповідь на "чорний список" Путіна. За його словами, в понеділок, 1 червня, він буде мати розмову з послом Росії при ЄС. 

  Попередній матеріал
  Розбрат на Одещині сіють ті самі люди, що і в Грузії - Саакашвілі
  Наступний матеріал
  Вночі в районі Миколаївки та Троїцького тривали боєзіткнення з ворожими диверсантами - штаб АТО

  Президент Європарламенту готовий "вжити заходів" у відповідь на "чорний список" Путіна

  Штайнмаєр: заборона Москви на в'їзд деяким європарламентарям до РФ може посилити конфлікт

  Росія заборонила в'їзд голландському депутату, що назвав Путіна маніяком

  Захід має не лише зберегти, а й посилити санкції щодо Росії – Гройсман