Ілюстративне фото dt.ua

Поліція Німеччини закликає побудувати на кордоні стіну

  Німецька поліція закликала владу звести стіни на кордоні, адже без стіни неможливе налагодження ефективного контролю за потоками біженців.

  Про це повідомляє німецьке видання Die Welt.

  Як вважають в німецькій поліції, лише паркан на кордоні дасть змогу налагодити ефективну перевірку і створити так звані транзитні зони для біженців, заплановані урядом. "Якщо ми хочемо налагодити ефективний прикордонний контроль, ми повинні побудувати паркан на кордоні. Це нам потрібно, і я впевнений, що ми це зробимо", – заявив голова профспілки поліції Німеччини Райнер Вендт в інтерв'ю газеті "Welt am Sonntag".

  Чоловік переконаний, що приклад Німеччини викличе ланцюгову реакцію серед інших країн ЄС. "Якщо ми закриємо наші кордони на цьому шляху, Австрія також закриє свій кордон із Словенією, а це якраз те, що нам потрібно", – додав він. Проте, як зазначає німецьке видання, проти подібного способу вирішення проблеми виступає канцлер Німечини, Ангела Меркель. 

  Нагадаємо, влітку 2015 року паркан на кордоні з Сербією будувала Угорщина. Через цей паркан потік мігрантів з Сербії значно знизився. Однак це призвело до збільшення кількості мігрантів, які почали прибувати в Хорватію.

  Попередній матеріал
  Аварія теплоходу на Одещині: рятувальники продовжують шукати ще одну зниклу безвісти людину
  Наступний матеріал
  Оксфордське видавництво позначило Крим як частину Росії
  Теги:
  Loading...