Поліція Кельна 5.ua

Поліція Кельна затримала двох підозрюваних у злочинах, скоєних у новорічну ніч

  Обидва затримані - вихідці з Північної Африки.

  Поліція визнає, що спеціально їх не шукала, правоохоронці звернули увагу на чоловіків, коли ті гуляли площею перед вокзалом, повідомляє AP.

  У них перевірили документи й обшукали. Правоохоронці наголошують, що знайшли предмети, які свідчать про причетність до нападів, однак що це - не повідомляють через таємницю слідства. Над розслідуванням масових нападів на площі перед кельнським залізничним вокзалом вже працюють 160 експертів.

  Вони розбирають 170 скарг, 120 з яких не лише про пограбування, а й про домагання. Команді потрібно передивитися 250 відеозаписів з телефонів свідків і з камер спостереження - це близько 350 годин. А з понеділка паралельно почне роботу комітет з внутрішніх розслідувань. Він з'ясує, чому поліція не змогла захистити жінок під час новорічних гулянь.

  "Офіцери поліції затримали та обшукали двох молодих чоловіків з Північної Африки на площі біля вокзалу. В обох вилучили речі, які можуть свідчити про причетність до сексуальних злочинів, тому чоловіків заарештували. Завтра вони постануть перед магістратом. Наразі ми з’ясовуємо, чи пов’язані вони зі злочинами, скоєними в новорічну ніч", - повідомив речник поліції Кельна Крістоф Жиль.

  Нагадаємо, у Кельні відбулися одразу дві демонстрації політичного руху "Пеґіда" та противників правих. Рух "Пеґіда", який виступає, зокрема, проти мусульман та еміграції, вивів на вулиці своїх прихильників, щоб висловити протест проти масових нападів на жінок, які сталися під час новорічних святкувань.

  Попередній матеріал
  За добу на Сході загинуло двоє українських бійців - Мотузяник
  Наступний матеріал
  Мешканець Лисичанська намагався пройти до окупованого Криму із пневматичним пістолетом