Баку_пожежа
5.ua

Подробиці масштабної пожежі в Баку: загинуло 16 людей, поранено понад 60

Причиною трагедії у столиці Азербайджану стали дешеві матеріали, використані під час ремонту фасаду. Загинули щонайменше 16 людей. Понад 60 - поранені.

Дим і полум’я огорнули будинок миттєво. Зайнявся котрийсь із верхніх поверхів. Та вогонь по фасаду, оббитому пластиком, поширився усією 16-поверхівкою. Рятувальники прибувають швидко, та впритул під'їхати не можуть.

Найперше завдання - врятувати людей, що застрягли в полоні вогню. Серед них - чимало жінок, що залишилися вдома із дітьми. Дехто проривається до обгорілих вікон, привертає увагу.

Щонайменше троє дітей задихнулися чадним газом. Хтось із дорослих, тікаючи від вогню, стрибнув із вікна і розбився. Та все ж багатьох вдалося врятувати. 30 швидких розвозять постраждалих до лікарень.

До верхніх поверхів пожежні машини не дістають. Тому до гасіння залучають гелікоптери. Коли вогонь вдається збити, на дах шукати вцілілих спускаються рятувальники. У цей час на 8-му поверсі досі палає вогонь. Чотири години гасять пожежу.

Люди нажахані і розлючені. У багатьох будинки оббиті тим самим матеріалом. Поліуретаном, що добре гріє, але надто швидко горить, виділяючи токсичні гази. Місяць тому в Баку вже горіла багатоповерхівка. Того разу до нарікань не прислухалися. Цього разу власника компанії, що виконувала ремонтні роботи, заарештували. А мешканці будинків почали збивати обшивку.

Ксенія Новікова, Азад Сафаров, "5 канал"

Попередній матеріал
Апеляційний суд визнав законним арешт екс-командира харківського "Беркуту"
Наступний матеріал
20 російських регіонів у дефолтному стані - дослідження

У Баку заарештували ймовірного винуватця пожежі, від якої загинули 16 людей

Унаслідок пожежі у Баку загинуло щонайменше 15 людей

Площа лісових пожеж у Сибіру охопила вже 38 тисяч гектарів лісів

Через тривалі лісові пожежі у Бурятії запровадили надзвичайний стан