Ємен_руйнації 5.ua

Події у гарячих точках Близького Сходу

  Більше 70 мирних мешканців загинули від повітряних атак у Сирії. Без жертв, проте зі значними руйнуваннями обстріляно Ємен.

  Щонайменше сімдесят осіб, переважно цивільні, загинули внаслідок обстрілів сирійської провінції Алеппо урядовими військами. Повітряні сили сирійської армії обстрілювали райони, які контролюють бойовики так званої "Ісламської держави". Кілька снарядів влучили у ринок одного з передмість Алеппо. Серед загиблих - жінки і діти. За даними Спеціальної спостережної місії за правами людини у Сирії - це найкривавіша атака сирійської армії за цей рік.

  Бойовики "Ісламської держави" підірвали тюремний комплекс у контрольованому ними місті Пальміра. Радикали заявили - це символічний акт знищення одного з основних атрибутів попередньої влади. Загиблих унаслідок вибуху - немає. Усіх людей попередньо евакуювали. Також зруйнування в’язниці не пошкодило залишки стародавньої Пальміри, оскільки тюремний комплекс розташований далеко від історичної пам’ятки. За збереження раритетів - уболівають з початку травня, відколи Пальміру захопили бойовики "Ісламської держави". Поки що старе місто неушкоджене, проте радикали проводять там масові розстріли прихильників уряду.

  Головний спорткомплекс у столиці Ємену "Сані" - розбомбили літаки міжнародної коаліції, очолюваної Саудівської Аравією. За попередніми даними, постраждалих немає, проте спортивна споруда зазнала сильних поруйнувань. Метою обстрілу були розташовані неподалік військові бази бойовиків хуситів, із якими і воює міжнародна коаліція, очолювана Саудівською Аравією. Конфлікт у Ємені забрав життя майже 1800 осіб і поставив цю країну на межу гуманітарної катастрофи. Щонайменше півмільйона єменців стали біженцями.

  Попередній матеріал
  У Києві з'явився новий сквер площею 1,2 га
  Наступний матеріал
  Українські вояки відбили напад ворожої ДРГ в районі Славного - прес-центр АТО

  Позиції ісламістів атакують у Ємені та Іраку, Пальміра під загрозою знищення

  Сирія бомбардує захоплену ісламістами Пальміру

  Кілька тисяч добровольців Іраку почали наступ на позиції "Ісламської держави"

  Терористи "Ісламської держави" обезголовили 400 людей в Пальмірі