забайкалля
5.ua

Площа лісових пожеж у Забайкаллі збільшилася ще на 30 гектарів

  Натепер вогнем там охоплено вже 172 тисячі гектарів лісів.

  Про це повідомляє російська Держлісслужба.

  За даними відомства, усього на території регіону діють 60 джерел займання. Подолати полум’я намагаються півтори тисячі вогнеборців за допомогою 270-ти одиниць спецтехніки.

  Нагадаємо, ліси в Забайкаллі палають із середини березня. Найвірогідніше, причиною займань став сезонний підпал трави, що вийшов з-під контролю. Через шквальний вітер полум'я швидко поширюється й загрожує низці населених пунктів. Нині вогонь знищив уже 200 житлових будинків у 18 населених пунктів краю. Постраждало понад 800 людей, четверо загинули. У регіоні діє надзвичайний стан.

  Зазначимо, забайкальські пожежі перейшли на територію Монголії: пожежі в Росії в західній частині Ононського району Забайкальського краю 18 квітня через сильний вітер перенеслися на 80 км вглиб території Монголії. Станом на 19 квітня осередки пожеж спостерігалися як з російського, так і з монгольського боку кордону. У самій же Монголії вогонь почав поширюватися в південно-східному напрямку в бік китайського кордону, до якого йому залишилося близько сотні кілометрів.

  Попередній матеріал
  Канада закликає Росію вивести з Донбасу війська і техніку
  Наступний матеріал
  Кубок України: "Динамо" і "Шахтар" зіграли внічию

  Площа пожеж у Росії за добу зросла на 24 тисячі гектарів

  Площа пожежі у Забайкаллі продовжує розширюватися

  Площа лісових пожеж у Бурятії збільшилася у 1,5 рази

  Нова масштабна пожежа в РФ – тепер горить Москва