КНДР та Північна Корея річниця перемир'я 5.ua

Південна та Північна Корея відзначають 62-гу річницю перемир'я

  Обидві країни влаштували військові урочисті заходи і зробили заяви щодо того, хто саме заважає їм нарешті помиритися.

  Про це повідомляє AP. Північна Корея занепокоєна американським імперіалізмом, а Південна - ядерними погрозами своєї північної сусідки. Корейська війна тривала з 1950 по 1953 рік, після чого військові дії припинилися, однак мирну угоду так і не підписали, тому формально країни досі у стані війни.

  Унаслідок бойових дій було зруйновано близько 80% промислової та транспортної інфраструктури на півострові, більшість державних споруд і майже половина житлових будинків. Сотні тисяч людей мігрували в пошуках кращого життя з півночі на південь або навпаки.

  "Якщо американські імперіалісти провокуватимуть нас забути урок, отриманий після підписання перемир'я, революційні збройні сили знищать агресорів. Документ про капітуляцію просто не буде кому підписувати", - заявив міністр народних збройних сил Північної Кореї Пак Йон Сік.

  "Розробка ядерної зброї Північною Кореєю загрожує не лише нашій країні, а й усьому світу. Південна Корея виступає категорично проти будь-яких провокацій з боку Північної Кореї. Якщо Пхеньян відмовиться від програми ядерного озброєння, ми зможемо досягти миру та процвітання на Корейському півострові", - наголосив прем'єр-міністр Південної Кореї Хван Гьоан.

  Нагадаємо, восени 2014 року відносини між Південною і Північною Кореєю вчергове загострилися

  Попередній матеріал
  Мінсоцполітики зареєструвало 1,4 млн переселенців з Криму і Донбасу
  Наступний матеріал
  Нардеп Єремеєв у Києві, його стан тяжкий
  Теги:
  Loading...