Бурунді
5.ua

Після спроби перевороту в Бурунді розпочалися бойові дії

  У столиці Бурунді - місті Бужумбура - розпочалися запеклі бої між прихильниками та противниками чинного президента П’єра Нкурунзізи. Свідки подій повідомляють про стрілянину та вибухи.

  Повідомляється, що столицю східноафриканської держави Бурунді, місто Бужумбура, охопили запеклі бої між прихильниками генерала Годфруа Нійомбаре та прибічниками президента П’єра Нкурунзізи. Свідки подій повідомляють про перестрілки та вибухи у четвер, 14 травня. Крім цього, невідомі нібито атакували будівлі кількох приватних радіокомпаній, передає видання DW.DE.

  Як ми уже повідомляли раніше, один з армійських генералів заявив про усунення від влади чинного президента і початок формування перехідного уряду. Генерал Нійомбаре оголосив в ефірі місцевої радіостанції, що президент Нкурунзіза, який на той час перебував із візитом у Танзанії, позбавлений влади і контроль над країною тепер - у руках армії. Аби запобігти поверненню Нкурунзізи до країни, путчисти заблокували кордони та аеропорт у столиці.

  Утім, у ніч на четвер начальник генштабу країни Прім Нійонгабо оголосив про провал спроби путчу в Бурунді. Засудила дії путчистів і влада Танзанії. Окрім цього, держави співтовариства закликали до перенесення дат призначених на 26 травня парламентських та на 26 червня президентських виборів у Бурунді.

  У повідомленні йдеться, що масові протести в східноафриканській країні розпочалися після того, як президент Нкурунзіза оголосив про своє бажання втретє балотуватися на пост президента країни. 

  Попередній матеріал
  Оціночна місія ЄС з аналізу ситуації на Донбасі починає свою роботу - прес-служба Президента
  Наступний матеріал
  Франція допоможе розслідувати корупційні злочини колишніх українських посадовців

  У східноафриканській державі Бурунді стався військовий переворот

  У Таїланді стався військовий переворот

  У Туреччині та Афганістані мітингували проти перевороту у Єгипті

  Вчені кажуть, що зафіксували вибух російського космічного корабля над Африкою