консульство Куби_Вашингтон 5.ua

Після перерви у понад півсторіччя у Вашингтоні знову запрацює консульство Куби

  Офіційне відкриття консульства Куби в США заплановане на завтра, 20 липня.

  В урочистостях візьмуть участь 30 делегатів із Куби, зокрема і міністр закордонних справ – Бруно Родрігес. З американського боку буде кількасот посадовців, конгресменів та бізнесменів.

  Водночас, дата, на яку заплановане відкриття консульства Сполучених Штатів у Гавані, поки що невідома. Дипломатичний пункт Куби у Вашингтоні запрацює у будівлі, яку звели ще у 1917 році саме для консульства.

  Від 1961 року, відколи відносини між двома країнами зіпсувалися, будівля була порожньою. Зараз же американці одноголосно вітають повернення до неї кубинців:

  "Прості кубинці ні в чому не винні. Упродовж тривалого часу вони були ізольовані. Сподіваюся, це вже перегорнута сторінка нашої історії. Американські діти знають про існування такої країни як Куба. Але їм нічого не відомо про її культуру. У кубинців така хороша музика, чудові ретро-автівки, на жаль, наші діти усього цього не бачили".

  Нагадаємо, Сполучені Штати Америки і Республіка Куба офіційно відновили дипломатичні відносини та готові відкрити свої посольства після понад півсторічної перерви й розриву двосторонніх зв'язків.

  Попередній матеріал
  Родичі жертв авіакатастрофи в Альпах вимагають по 200 тис. євро компенсації
  Наступний матеріал
  Учора на Донбасі загинув один український військовий, ще семеро було поранено – Мотузяник