родина_Корея 5.ua

Після десятків років розлуки родинам із Південної Кореї і КНДР дозволили зустрітися на кілька годин

Вони чекали 10 років. Майже 100 південнокорейців зустрілися зі своїми родичами з Північної Кореї.

Побачення тривало лише кілька годин і за зачиненими дверима. Але для корейців, які опинилися з різних боків кордону, це неабияка подія.

77-річна мешканка Південної Кореї Он Чхоль Хван не бачила старшого брата понад 60 років. Сьогодні уряди Південної та Північної Корей влаштували зустріч для сімей, які у 50-х роках минулого століття опинилися з різних боків кордону.

Вранці близько сотні мешканців Південної Кореї перетнули кордон, щоб після довгої дороги та обов'язкового медобстеження обійняти своїх рідних. Щоправда, зустріч тривала недовго – всього дві години і за зачиненими дверима. Все ж кілька кадрів зворушливої зустрічі потрапило в об'єктиви.

Представники Червоного Хреста, які допомогли організувати зустріч, порадили не запитувати у північнокорейців про керівництво країни та рівень життя. Родичам заборонили навіть обмінюватися дорогими подарунками. Вартість згадки про зустріч не мала перевищувати 88 доларів.

Мешканцям Північної та Південної Корей категорично заборонено перетинати кордон уже понад 60 років. Країни розділила широка демілітаризована зона. Відносини між двома Кореями досі надзвичайно напружені, хоча формально корейська війна закінчилася ще 1953-го року.

Попередній матеріал
Наказ про застосування зброї проти активістів Майдану віддавав особисто Янукович - ГПУ
Наступний матеріал
Росія планує надати Кубі кредит на 1,46 млрд доларів
Теги:
Loading...