inforesist.org

Під виглядом європейських в РФ показово нищили російські сири – ЗМІ

  Журналісти виявили, що вчорашні під час учорашніх показових ліквідацій "санкційних" харчів влада РФ нищила сири виробництва Росії або країн СНД.

  "Санкційні" європейські сири, які вчора, 6 серпня, під об'єктивами провідних пропагандистських ЗМІ РФ чавили бульдозером в Білгородській області, судячи із зовнішнього вигляду і маркування, були російського чи українського виробництва, передає Inforesist.

  Такого висновку журналісти дійшли, проаналізувавши фотографії, оприлюднені прес-службою Россільгоспнагляду.

  Увагу авторів публікації привернуло фото приреченого продукту з близької відстані, де чітко видно цифри з чорного або синього харчового пластику (поліетилену) на поверхні сиру. Жоден з європейських заводів і фабрик подібні елементи в сирі не розміщують – це застарілий метод маркування, наполягає "Inforesist". За даними авторів, зараз інформацію про дату виготовлення і партії часто випалюють лазером на скоринці сиру або наносять на упаковку. Разом із цим, практика розміщення пластикових цифр була широко поширена на території колишнього СРСР і досі застосовується у низці країн СНД.

  Нагадаємо, напередодні, 6 серпня, російська влада почала масово знищувати "санкційні" продукти. За добу росіяни спалили, розчавили катками і закопали щонайменше 290 тис. тонн їжі. Абсурдні дії Кремля викликали хвилю "тролінгу"у соцмережах.

  Попередній матеріал
  Укрзалізниця створить власний сервіс продажу електронних квитків
  Наступний матеріал
  Одесити висловили солідарність з грузинами в річницю російського вторгнення