Братислава_протест 5.ua

Під час протестів проти міграційної політики Єврокомісії у Братиславі затримали 140 людей, є поранені

  140 людей затримали під час протестів у Братиславі. Тисячі людей вийшли на вулиці столиці Словаччини: виступали проти міграційної політики Єврокомісії, а саме - запропонованого проекту приймати нелегалів за квотами.

  Згідно з документом, на Словаччину припадає майже 800 мігрантів, яких країна має прийняти протягом двох років. Громадяни обурилися й через соцмережі зорганізувалися на протест. Починалося усе мирно, утім згодом чоловік із натовпу використав балончик зі сльозогінним газом проти правоохоронців. Тож поліція почала затримування, зчинилися заворушення, натовп почав трощити усе на своєму шляху.

  Поранені троє правоохоронців. Також розбиті шість поліцейських машин.

  Нагадаємо, французькі ліві проти заходів економії і тиску на Грецію. Комуністична партія та інші ліві рухи зібрали багатотисячну демонстрацію, щоби підтримати грецький народ. За два дні до саміту, на якому мають вирішити подальшу долю Афін, французькі активісти закликали лідерів єврозони дати Греції ще один шанс.

  Попередній матеріал
  Українська гімнастка здобула срібло Європейських ігор у вправі з м'ячем
  Наступний матеріал
  Російське Товариство захисту прав споживачів попередило росіян, що за незаконне відвідування Криму можна потрапити до в'язниці
  Теги:
  Loading...