мітинг_Німеччина_G7 5.ua

Під час мітингів у Німеччині проти політики "Великої сімки" виникли кілька сутичок

  Антиглобалісти влаштували протести під вікнами зібрання лідерів "Великої сімки". В баварському містечку Ґарміш-Партенкірхен протестувальники з Берліна, Північного Рейну-Вестфалії та Гесена - вимагають змін у кліматичній та соціальній політиці.

  Демонстрацію пильнують кілька тисяч поліцейських. Між ними і антиглобалістами кілька разів виникали сутички. За словами поліції кілька мітингарів спробували прорватися через кордон правоохоронців і розпилювали піну з вонегасників. Поліція, зі свого боку, застосовувала сльозогінний газ, кількох осіб затримали.

  Загалом участь в акції, за даними правоохоронців беруть 3,5 тис. демонстрантів. Організатори ж запевняють, що на протест зібралося не менш як 5 тис. людей. 

  Нагадаємо, зустріч керівників країн "Великої сімки" розпочнеться завтра, 7 червня, і триватиме два дні. 17 тисяч правоохоронців мають у разі чого приборкати протести антиглобалістів, які вже звели своє наметове містечко. У неділю лідери "сімки" говоритимуть про нагальні зовнішньополітичні питання. Окремо обіцяють зупинитися на обговоренні кризи на Сході України.

  Попередній матеріал
  До середини червня Україна та ЄС вислухають пропозиції Росії щодо імлементації угоди про створення поглибленої зони вільної торгівлі
  Наступний матеріал
  Військові інструктори з Канади найближчим часом тренуватимуть військовослужбовців ЗСУ - Гарпер
  Теги:
  Loading...