deti.mail.ru

П'ять мільярдів людей не мають доступу до безпечної хірургії - дослідження

  Такі показники свідчать, що мільйони людей у бідних країнах помирають від хвороб, які можна вилікувати.

  Дві третини населення Землі не мають доступу до безпечної хірургії, свідчить дослідження медичного журналу The Lancet, повідомляє BBC Україна.

  У повідомленні йдеться, що дослідження припускає - 93% населення африканських районів на південь від Сахари не може отримати базову хірургічну допомогу.

  Зазанчається, що вчені намагалися встановити, чи можуть люди дістатися до медичних закладів за період до двох годин, чи будуть процедури безпечними та чи можуть пацієнти взагалі дозволити собі лікування.

  Один з авторів дослідження, директор британського Королівського центру всесвітнього здоров'я Енді Лісер зазначає, що така ситуація шокує. "Люди помирають чи стають інвалідами, коли цього можна було б уникнути", - наголошує вчений.

  "Також все більше й більше людей потрапляють за межу бідності, коли намагаються отримати хірургічну допомогу", - додає Енді Лісер. У даному дослідженні наголошується, що четверта частина пацієнтів, яким роблять операції, насправді не можуть собі дозволити таке втручання.

  У повідомленні зазначається, що 25 експертів протягом року збирали свідчення працівників медичної сфери та пацієнтів з понад 100 країн. За їх даними, третина всіх смертей у 2010 році сталася від проблем, які можна було вирішити шляхом хірургічного втручання. Це більше, ніж кількість смертей від СНІДу, туберкульозу та малярії разом узятих.

  Зазначається, у країнах з вищими рівнем достатку, таких як Великобританія, на 100 тисяч населення припадає 35 хірургів, тоді як у Бангладеш цей показник становить лише 1,7.

   

  Попередній матеріал
  ГПУ направила до суду обвинувачення в умисному вбивстві під час подій 2 травня в Одесі
  Наступний матеріал
  В "Айдарі" спростували інформацію про евакуацію жителів Щастя

  У NASA винайшли новий пристрій для дослідження Антарктики

  Дослідження: чорний шоколад, чай і кава омолоджують організм

  У Кембриджі знайшли неопубліковане дослідження Ньютона із невідомою теорією

  Дослідження "Філи" довели, що вода на Землю потрапила не з комети