Говорит Москва

Перші 200 дагестанських протестувальників на фурах вирушили на Москву

  Ще більше тисячі машин вирушить "на штурм" столиці РФ в суботу.

  Представник страйкуючих далекобійників Ібрагім Ібрагімов в інтерв'ю радіостанції "Говорить Москва" сьогодні розповів, що рішення про марш на Москву прийнято на "раді старших", і в четвер з Дагестану на Москву вже вирушило 200 машин. Завтра орієнтовно вирушить ще 1000 машин. "Потихеньку, дрібними групами відправляються", - зазначив він.

  За словами активіста, приблизно за дві доби в Москві і Підмосков'ї повинні зібратися загалом до 1500 вантажівок. Місце проведення акції Ібрагімов не уточнив.

  Раніше повідомлялося, що дагестанські далекобійники планують висунутися колоною на Москву. Як заявляли водії-"далеклобійники", вони хочуть привернути увагу громадськості до утисків з боку влади, але перекривати дороги наразі не планують.

  Тим часом, влада намагається спростувати інформацію про протестну акцію. Як зазначив в ефірі радіостанції "Говорить Москва" депутат Держдуми від Дагестану Мамед Абасов, за його даними, до столиці їдуть лише водії з вантажем, а не протестувальники – їх начебто задобрили обіцянкою зниження штрафів: "Ще до намірів їхати на Москву була зустріч з владою, профспілками, керівниками компаній. Знайшли компроміс, їм обіцяли знизити штрафи, перший – до 5 тис., другий – до 10. Начебто, на цьому зупинилися, питання вирішене".

  Акції протесту водіїв фур і вантажівок проходять по всій Росії з 11 листопада. Мітинги почалися за кілька днів до запуску нової системи "Платон", через яку перевізники тепер мають оплачувати збори за проїзд вантажівок масою більше 12 тонн по федеральних трасах. Виступи підтримали в 24 регіонах федерації, наймасовіші протести далекобійники влаштували в Дагестані.

  Попередній матеріал
  У Києві дві жінки померли від свинячого грипу
  Наступний матеріал
  Нинішня Верховна Рада не відповідає очікуванням громадян – експерт
  Теги: