могеріні 5.ua

Перешкод щодо продовження санкції проти РФ немає - Могеріні

  Перешкод політичного рівня щодо продовження режиму обмежувальних заходів Євросоюзу проти Російської Федерації немає. Рішення буде прийнято цього тижня на саміті ЄС.

  Про це заявила високий представник ЄС із зовнішніх справ та політики безпеки Федеріка Могеріні перед засіданням Ради Євросоюзу із закордонних справ у понеділок в Брюсселі, повідомляє "Укрінформ".

  "Якщо міністри захочуть обговорити питання щодо Росії - це також не є проблемою для мене. Але, як я розумію, це питання буде на розгляді Європейської ради цього тижня. Щодо санкцій відносно Росії, це буде на розгляді Європейської ради. Як я це вбачаю, я не маю великої проблеми щодо цього для країн-членів ухвалити політичне рішення", - сказала Могеріні.

  Відповідно до порядку денного засідання, глави МЗС країн-членів Європейського Союзу обговорять ситуацію в Україні та інших країнах "Східного партнерства", боротьбу з тероризмом, ситуації у Лівії та Іраку. Також сьогодні, 14 грудня, ЄС відновить переговори про вступ з Туреччиною та розпочне цей процес із Чорногорією.

  Нагадаємо, 17-18 грудня у Брюсселі відбудеться засідання Європейської ради. Серед інших питань глави держав та урядів країн ЄС мають ухвалити консолідовану політичну позицію про продовження економічних санкцій проти РФ, дія яких формально закінчується 31 січня 2016 року.

  Також 16-17 грудня з візитом у керівних інституціях ЄС і штаб-квартирі НАТО перебуватиме Президент України Петро Порошенко.

  Як повідомляв 5.ua, що під час свого візиту до Києва віце-президент Джо Байден запевнив, що Америка і Європа зараз об'єднані у своїх зобов’язаннях накласти жорсткі економічні санкції на Росію.

  Попередній матеріал
  Поблизу лінії розмежування затримали товари на 1 млн грн
  Наступний матеріал
  Резиденцію президента Молдови вночі пікетували активісти
  Теги:
  Loading...