inforesist.org

Перемир'я в Сирії: США та Росія домовилися про створення спільної системи операцій у країні

Ця система має гарантувати, що збройні дії вестимуть лише проти терористів з угруповання "Ісламська держава" і "Джебхат ан-Нусра"

Сторони домовилися зосередитися не на порушеннях, а на співпраці задля спільної мети - встановлення миру в Сирії, повідомляє Associated Press.

Зараз у країні намагаються впровадити режим перемир'я, однак поки що це не дуже вдається - його порушують усі сторони конфлікту.

Державний секретар США Джон Керрі наголосив: "Вочевидь, найближчі кілька днів будуть критичними для розуміння, чи зможемо ми зробити реальні кроки до деескалації конфлікту. Це наша основна мета, однак ніхто тут не має ілюзій - є чимало обставин, які заважають перемир'ю. Впроваджувати його дуже складно, але ми маємо зупинити криваву бійню, яка руйнує Сирію. Дипломатичний шлях - єдиний спосіб ізолювати такі угруповання, як "Ісламська держава" чи "ан-Нусра", і створити стабільну, єдину Сирію".

Як вчора, 29 лютого, повідомляв 5.ua, в Сирії, де 27 лютого офіційно розпочалося перемир'я, сторони конфлікту звинувачують одне одного в порушенні припинення вогню. Опозиція твердить, що владні війська продовжують наземні операції та завдають авіаударів не лише по позиціях бойовиків "Ісламської держави", а й по антиурядових повстанцях.

Попередній матеріал
У Сватовому силовики викрили схованку зі зброєю
Наступний матеріал
Сьогодні Міноборони проведе перший електронний аукціон закупівлі харчів для ЗСУ
Теги:
Loading...

Росія продовжує бомбардувати опозицію і цивільних в Сирії – опублікована карта

Перший день режиму припинення вогню: ситуація в Сирії

Крихке перемир'я в Сирії: світ уважно стежить за розвитком подій

У перші години дії угоди про припинення бойових дій в Сирії режим тиші було порушено

У Сирії залишилися лічені години до початку перемир’я, але запеклі бої не вщухають

5 канал - трансляція наживо