ПАРЄ 5.ua

ПАРЄ не скасувала ні повноважень російської делегації, ні санкцій проти неї

  Резолюція ПАРЄ фіксує відсутність прогресу у виконанні своїх січневих вимог до РФ.

  Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію, яка зберігає повноваження делегації РФ. Про це повідомляється на сайті ПАРЄ. При цьому асамблея продовжила прийняті в січні цього року санкції проти Росії, що стосуються права голосу, права участі в засіданні статутних органів та можливості участі в моніторингової діяльності асамблеї.

  У повідомленні зазначено, що підтримуючи всі санкції проти російської делегації у відповідь на ситуацію в Україні – вирішила не йти далі і скасувати облікові дані делегації в цей час, як знак своєї прихильності "до відкритого і конструктивного діалогу". Резолюцію фіксує " відсутність прогресу" щодо своїх січневих вимог, але як і раніше переконана, що "відкритий діалог" між Асамблеєю та російською делегаціє є дуже важливим для знаходження вирішення конфлікту в східній Україні і незаконної анексії Криму.

  Парламентарі закликали російську делегацію - яка не брала участі у роботі ПАРЄ з часу застосування санкцій – відмінити свою відмову співпрацювати з Асамблеєю і знову встановити діалог. Асамблея також повторила свій заклик до російської влади "вивести всі свої війська з території України, повністю реалізувати Мінські угоди, скасувати незаконну анексію Криму, і відпустити Надію Савченко та інших".

  Попередній матеріал
  Єврокомісар з питань гуманітарної допомоги їде до Києва - Кулеба
  Наступний матеріал
  Уряд направив до парламенту подання про звільнення Шевченка
  Теги:
  Loading...