Франція_вибори 5.ua

Партія Ле Пен програла у другому турі місцевих виборів у Франції

  Тріумф у першому турі і поразка у другому. Такі підсумки місцевих виборів у Франції.

  "Народний фронт" Марін Ле Пен, яка у першому турі виборів здобула беззаперечну перемогу, програла у другому. За підсумками голосування: партія екс-президента Ніколя Саркозі здобула перемогу у семи з тринадцяти регіонів Франції на місцевих виборах. Ще п'ять округів віддали більшість голосів за правлячих соціалістів. І острів Корсика обрав місцеву партію на чолі з мером Бастії.

  Переможці місцевих виборів вважають, що народ дав їм урок перемогою партії Ле Пен у першому турі. Тому не розслаблятимуться і пам'ятатимуть - загроза з боку радикалів існує. Партія Ле Пен виступає проти міграції та розширення Євросоюзу, закликає до припинення існування ЄС і НАТО. Сама ж чільниця націоналістів активно підтримує політику російського президента. Щоправда, прихильником курсу Путіна експерти вважають і Ніколя Саркозі.

  "Тепер ми маємо час обговорити докладніше те, що непокоїть французів, вони очікують влучних відповідей та того, що ми візьмемо на себе відповідальність. Я говорю про Європу, про економічну політику, масове безробіття, безпеку, освіту для наших дітей, утвердження національної ідентичності. Було б великою помилкою проігнорувати посил, який ми отримали після першого туру", - зазначив Ніколя Саркозі.

  Як повідомляв 5.ua, ультраправий "Національний фронт" не зміг отримати перемогу на місцевих виборах у Франції.

  Попередній матеріал
  На Миколаївщині псевдополіцейські намагалися викрасти депутата
  Наступний матеріал
  Міністр оборони Польщі: Україна є нашим абсолютним пріоритетом
  Loading...