Чорногорія приєднається до всіх санкцій ЄС, незважаючи на дружбу з Росією tropicanatour.com.ua

Парламент Чорногорії підтримав вступ до НАТО

  Парламент Чорногорії прийняв резолюцію про підтримку інтеграції до НАТО.

  За вступ країни до НАТО проголосували 50 депутатів із 79, що брали участь у голосуванні, 26 проголосували проти, троє утрималися. Голосування відбулося в середу ввечері, повідомляє "Укрінформ" з посиланням DTT-NET.

  "Результат голосування - це сигнал того, що парламент переконливо підтримує інтеграцію в НАТО", - заявив віце-спікер парламенту Мілутін Сімович.

  У прийнятому документі вказано, що Чорногорія вбачає у НАТО "гарантію територіальної цілісності і суверенітету Чорногорії, подальшого зміцнення верховенства закону і демократії, прав людини і національних меншин та якості життя для кожного громадянина і всього суспільства".

  У Підгориці наголосили, що розраховують на вступ до Альянсу вже наступного року. При цьому представники опозиційних сил і окремі незалежні депутати заявили про доцільність проведення референдуму щодо членства в НАТО.

  Нагадаємо, за подальшого прогресу реформ у країні Сполучені Штати готові підтримати запрошення Чорногорії до військового блоку вже у грудні, на зустрічі міністрів закордонних справ.

  Попередній матеріал
  Внаслідок сильного землетрусу у Чилі загинуло щонайменше п'ять осіб
  Наступний матеріал
  У п'яти українських містах відбувся флешмоб "Велосипедом на роботу"
  Теги:
  Loading...