Папу Римського в Парагваї зустріло близько мільйона людей

  Щоби зустріти Папу Римського Франциска біля головної святині Парагваю, храму Непорочної Діви, зібралося майже мільйон людей.

  Понтифік прибув туди на завершення свого латиноамериканського турне. Чимало вірян приїхало з сусідньої Аргентини, батьківщини Франциска.

  У храмі Папа відслужив месу і виголосив молитву мовою гуарані – рідною для більшості населення Парагваю. Також Франциск поспілкувався з вірянами у коледжі Сан-Хосе, у столиці країни, Асунсйьоні.

  Візит Папи до Латинської Америки почався в понеділок. За цей час він відвідав Еквадор, Болівію та Перу. Під час усіх своїх промов протягом турне Папа говорив не лише про питання віри, а й про актуальні злободенні проблеми.

  "Корупція – це справжня чума сьогодення, гангрена суспільства. Жоден політик не може якісно виконувати свою роботу, якщо його намагаються підкупити корумповані люди. І таке трапляється по всьому світу. Якщо держава хоче зберегти свою гідність, перше, що вона має зробити – це побороти корупцію", - зазначив Папа Римський Франциск. 

  Попередній матеріал
  Місцеві мешканці не підтвердили інформацію про евакуацію селища поблизу Мукачевого
  Наступний матеріал
  На Луганщині загострюється ситуація – штаб АТО