Фото joinfo.ua

Папа Римський закликав припинити насильство на Святій землі

  Папа Римський вимагає в ізраїльтян та палестинців припинити насильство на Святій землі та відмовитись від взаємної ненависті та помсти.

  По закінченню меси на площі Святого Петра у Римі понтифік закликав обидві сторони робити кроки назустріч, повідомляє Associated Press.

  "Ми благаємо Бога дати сил політичним лідерам і людям з обох боків, щоб вони сміливо протистояли насильству та робили конкретні кроки задля припинення конфлікту. Мир на Святій землі сьогодні важливий як ніколи", - наголосив Папа Римський.

  Заяви лідера католицької церкви пролунали на тлі гострої фази палестино-ізраїльського конфлікту. Насильство вилилося на вулиці, спричинивши загибель щонайменше 41 палестинця та сімох ізраїльтян. Перші кажуть,що уряд Ізраїлю спровокував сутички, коли закрив у вересні доступ до мечеті аль-Акса у Єрусалимі. На думку ж офіційного Тель-Авіва, у численних смертях винні самі палестинці, які провокують сутички, підбурювані їхнім лідером Махмудом Аббасом.

  Нагадаємо, 17 жовтня представники двох країн на екстреному засіданні Ради безпеки ООН обмінялися взаємними звинуваченнями в ескалації насильства та підбурюванні до екстремізму. 

  Попередній матеріал
  Затонулий катер "Іволга" підніматимуть із дна вантажними кранами
  Наступний матеріал
  На Закарпатті прикордонники затримали афганських мігрантів
  Теги:
  Loading...