Twitter

Папа Римський поговорив з Обамою віч-на-віч

  Президент США, який приймав у себе у гостях лідера Римо-католицької церкви, 40 хвилин віч-на-віч бесідував з ним, повідомили у прес-службі Білого дому.

  Оскільки ця зустріч була приватною, її зміст не розголошуватимуть, передає ВВС Україна. Барак Обама і Папа Франциск зустрілися в Овальному кабінеті зранку у середу - невдовзі після коротких виступів на галявині перед Білим домом.

  Це перший візит нинішнього понтифіка до Сполучених Штатів. Перед початком бесіди Обама і Франциск обмінялися подарунками. Президент вручив Папі статуетку злітаючого голуба, який є міжнародним символом миру і християнським символом Святого духа. У скульптуру вмонтовано шматок металевої арматури, яка зміцнювала зсередини статую Свободи. Підставка, на якій закріплено металеве зображення голубки, зроблена з дерева, що виросло на території Білого дому. На статуетці також викарбувано дарчий напис, однак Білий дім не став розголошувати його зміст. Обама також вручив понтифіку ключ від будинку Елізабет Енн Сетон - першої уродженої американки, яку католицька церква зарахувала до числа святих за її невтомну допомогу нужденним.

  Зі свого боку, Папа Римський вручив президенту США бронзовий барельєф дошки у пам'ять про Всесвітню зустріч сімей, яка відбувається цього року у Філадельфії. Очікують, що на тому заході, який став офіційним приводом для його візиту до США, Папа Римський проведе богослужіння.

  Попередній матеріал
  Порошенко зустрівся з МакКейном, подякувавши йому за підтримку з боку Сенату США
  Наступний матеріал
  80 людей затримали у ході масштабної операції проти незаконного видобутку бурштину на Волині
  Теги:
  Loading...