flickr

Палестинці подали проти Ізраїлю позов до Гаазького суду

  Делегація Палестини подала позов до Міжнародного кримінального суду проти Ізраїлю.

  У позові палестинці звинувачують Ізраїль у злочинах, скоєних на Західному березі річки Йордан і в ході конфлікту в секторі Газу в 2014 році. В поданих до суду матеріалах також повідомляється про незаконне будівництво ізраїльською стороною поселень на Західному березі. Ізраїльська влада відкидає звинувачення.

  22 червня оприлюднила звіт комісія ООН, створена для розслідування подій в секторі Газа у період з 8 липня по 25 серпня 2014 року під час проведення Ізраїлем військової операції "Рубіж оборони". Співробітники ООН прийшли до висновку, що обидві сторони конфлікту порушували міжнародне законодавство і допускали серйозні порушення прав людини.

  У звіті йдеться про 2251 загиблого з палестинського боку, з яких 1462 особи були цивільними мешканцями. З ізраїльського боку загинули 67 ізраїльських солдатів і шестеро мирних осіб .

  8 липня 2014 року ЦАХАЛ розпочав операцію “Рубіж оборони”, обстрілюючи з повітря та з моря позиції ХАМАС. Приводом стали випущенні бойовиками близько сотні ракет у бік Ізраїлю. Напруга на кордоні між Ізраїлем та Сектором Газа тоді сягнула найвищої точки з часу восьмиденної війни 2012 року.

  Попередній матеріал
  У затопленому Сочі виявили тіло загиблого чоловіка
  Наступний матеріал
  Англійський фанат залишив всі свої гроші у спадок футбольній команді
  Теги:
  Loading...