tsn.ua

Палата представників Конгресу США проголосувала за скасування заборони на експорт нафти

  Палата представників Конгресу Сполучених Штатів Америки проголосувала за скасування заборони на експорт сирої нафти.

  Про це повідомляє "Радіо "Свобода".

  Як зазначається, 26 демократів приєдналися до республіканської більшості і проголосували за законопроект, який раніше обіцяв ветувати президент США Барак Обама, в разі, якщо той буде ухвалений обома палатами Конгресу (Палатою представників і Сенатом). Як голосуватиме за цей законопроект Сенат наразі невідомо.

  Представник більшості республіканців у Палаті представників Стів Скеліз сказав, що ухвалення такого законопроекту дозволить збільшити виробництво, створити нові робочі місця і посилить безпеку.

  Противники заборони на експорт кажуть, що нинішній бум видобутку нафти і природного газу в США свідчить, що ця заборона є застарілою. Крім того, вони заявляють, що експорт нафти може посилити позиції США у відносинах з партнерами і економічно послабити такі країни, як Росія і Венесуела.

  Адміністрація Обами закликає не поспішати з таким рішенням і пропонує Конгресу США зосередитися на зусиллях із переходу США до енергоощадної економіки та покінчити зі щедрими державними субсидіям нафтовим компаніям.

  Нагадаємо, заборона на експорт нафти була запроваджена в США у 70-х роках, коли нафтове ембарго арабських країн призвело до різкого зростання цін на бензин у США та Росії.

  Як повідомляв 5.ua, Сенат Конгресу США ухвалив надання Україні бойової зброї.

  Попередній матеріал
  СБУ впіймала на хабарі чиновника однієї із селищних рад Дніпропетровщини (відео)
  Наступний матеріал
  Міліція кваліфікувала вибух гранати на подвір'ї Ківалова як хуліганство
  Теги:
  Loading...