newsmarket.com.ua

Пакистан: уряд Афганістану і таліби домовилися продовжити переговори про мир

  Зустріч представників афганського уряду і талібів 7 липня в Ісламабаді завершилася угодою про продовження переговорів задля досягнення національного примирення.

  Про це 8 липня йдеться у заяві міністерства закордонних справ Пакистану, яке приймало зустріч сторін конфлікту в Афганістані, передає видання "Радіо Свобода".

  "Для встановлення міцного миру в регіоні кожна сторона ставитиметься до процесу щиро і прихильно", - йдеться у заяві пакистанського зовнішньополітичного відомства. Зазначається, що наступне засідання відбудеться після завершення священного для мусульман місяця Рамадана.

  У повідомленні йдеться, що у зустрічі в Ісламабаді взяли участь заступник міністра закордонних справ Афганістану Хекмат Халіл Карзай і представник талібів Мулла Джаліл. Також були присутні представники Китаю і США.

  Зазначається, що попередні неформальні зустрічі між афганськими чиновниками і талібами призвели до досягнення прогресу. Нові переговори відбулися у час, коли відбувається наступ талібів на позиції урядових сил.

  Попередній матеріал
  СБУ перекрила канал нелегальної міграції до Євросоюзу
  Наступний матеріал
  "Напрямок Гірське-Попасна потребує особливої уваги керівництва АТО" – Тимчук