ntv.ru

Пакистан проводить масштабну операцію проти талібів

  Пакистанські військові завдали удару по ймовірних позиціях "Талібану" у гірському північно-західному регіоні Північний Вазиристан.

  Військова авіація здійснила обстріли вранці 15 травня у долині Шавал, передає видання "Радіо Свобода". За повідомленнями, щонайменше 15 бойовиків загинули.

  У повідомленні йдеться, що за словами жителів, танки і солдати прибували у долину з півночі і півдня. Пакистанський "Талібан" контролював майже весь Північний Вазиристан, доки військові не почали операцію проти них у червні 2014 року.

  Таліби все ще зберігають контроль за долиною Шавал і використовували цей регіон як плацдарм для нападів на пакистанські сили. Пакистанський "Талібан" є союзником афганських талібів і мають схожу джигадистську ідеологію, але діє як окремий суб’єкт, ціллю якого є повалення пакистанської держави і встановлення суворого ісламського правління.

  Як ми уже повідомляли раніше, внаслідок нападу на готель у Кабулі загинули 14 людей. Зазначається, що угруповання "Талібан" взяло на себе відповідальність за напад на готель.

  Попередній матеріал
  На Київщині запустили другий енергоблок Трипільської ТЕС
  Наступний матеріал
  Відставка Авакова не вплине на реформування МВС - депутат

  Внаслідок збройного нападу на автобус у Пакистані загинули 43 людини

  У Пакистані військові вбили 35 бойовиків

  Пакистанська поліція затримала підозрюваних в нападі на школу

  В Пакистані за тероризм стратили громадянина РФ - ЗМІ