Опитування виявило найпопулярніший колір у світі

  Фаворитом 10-ти країн на 4-х континентах світу став синій колір.

  За результатами опитування, яке проводив сервіс YouGov, найпопулярнішим кольором в світі був названий синій, про це повідомляється на сайті Yougov.co.uk.

  У дослідженні взяли участь мешканці 10 країн - Великобританії, Німеччини, США, Австралії, Китаю, Гонконгу, Малайзії, Сінгапуру, Таїланду та Індонезії. Чому організатори обрали саме ці країни - не уточнюється.

  Найбільше респондентів, що віддають перевагу синьому кольору (33%), виявилося у Великобританії. Найменше - в Індонезії (23%). При цьому наголошується, що в кожній з країн частка людей, які обрали цей колір, була на 8-18% більшою, ніж прихільників будь-яких інших тонів.

  У Таїланді, Китаї та США друге місце у рейтингу посів зелений колір, в Індонезії, Сінгапурі, Німеччині та Великобританії - червоний, у Гонконгу - фіолетовий. В Австралії та Малайзії червоний і фіолетовий розділили друге місце.

  Як зазначається, вподобання людей також різнилися залежно від їх статевої приналежності. Наприклад, в США за синій колір віддали свій голос близько 40% чоловіків і 24% жінок, у Великобританії - 40 і 27% відповідно. Окрім того, на результати різняться і залежно від расової приналежності респондентів. До прикладу, в США свій голос переможцю рейтингу віддали 30% білих, 35% чорношкірих і 35% латиноамериканців.

  Загальна кількість респондентів, які взяли участь в опитуванні, не уточнюється. Однак відомо, що в США вибірка склала 998, а у Великобританії - 1592 учасника.

  Попередній матеріал
  В Росії юнак на знак протесту ввімкнув у військкоматі гімн України
  Наступний матеріал
  Прикордонники виявили у кремлівському "гумконвої" російські військові шоломи