Twitter

Опущений в 1961 році прапор США на Кубі знову підняли

  Держсекретар США Джон Керрі підняв американський прапор над посольством США на Кубі.

  Як повідомляє BBC, церемонія, що пройшла в посольстві в Гавані, ознаменувала відновлення відносин між двома країнами. Зокрема, Керрі став американським держсекретарем, який вперше за 70 років відвідав Кубу.
  Американський прапор був опущений морськими піхотинцями США в 1961 році. На церемонії Керрі закликав конгрес США зняти з Куби ембарго.

  Сполучені Штати і Куба оголосили про намір відновити дипломатичні відносини в грудні минулого року і після тривалих переговорів 20 липня знову відкрили посольства у Вашингтоні і Гавані. Крім цього адміністрація Обами виключила Кубу з американського списку держав-спонсорів тероризму і послабила деякі обмеження в двосторонній торгівлі. Повністю ж скасувати ембарго, що діє вже більше 50 років, може тільки Конгрес США.

  Нагадаємо, 13 серпня колишній президент Куби Фідель Кастро відзначив свій 89-й день народження, опублікувавши відкритий лист до нації. В ньому не було жодної згадки про офіційне відкриття посольства США у Гавані, натомість Кастро звинуватив США в тому, що Вашингтон заборгував Кубі мільйони доларів через 53-річне торговельне ембарго.

  Попередній матеріал
  64 % українців підтримують вступ України до НАТО - соцопитування
  Наступний матеріал
  У Житомирській області заборонили населенню ходити до лісу: надзвичайно висока пожежна небезпека
  Теги:
  Loading...