today.kz

ООН: потік мігрантів через Балкани може досягти 3 тисяч людей на день

  Кількість мігрантів, які перетинають балканські країни на північ убік Європейського Союзу, може досягти 3 тисяч на день.

  Про це йдеться у прогнозі Організації Об'єднаних Націй, повідомляє "Радіо Свобода".

  Верховний комісар ООН у справах біженців повідомляє, що близько 3 тисяч людей, як очікується, будуть прибувати в Македонію щодня з Греції, першої країни ЄС, якої вони досягають, втікаючи від конфліктів і поневірянь на Близькому Сході.

  "Ми не бачимо якогось кінця притоку людей в найближчі місяці", - заявила прес-секретар агентства ООН у справах біженців Мелісса Флемінг. Вона згадала насильство в Сирії й Іраку і гірші умови для біженців в переповнених таборах у Туреччині, Йорданії та Лівані.

  Вона повідомила, що Німеччина і Швеція прийняли 43% осіб, які шукають притулку в Євросоюзі, і запропонувала, що тягар біженців був розподілений більш рівномірно.

  Становище на кордонах Європейського Союзу різко загострилося останніми місяцями. Євросоюз був змушений піти на термінові кроки після того, як у квітні в Середземному морі потонули, як вважають, близько 800 мігрантів тільки з одного переповненого судна, що прямувало до берегів Італії з Лівії.

  Як повідомляв 5.ua, у серпні за дві доби біля італійського узбережжя врятували більше 1700 мігрантів. Майже всі вони з північної Африки. Мігранти дісталися Європи дивом, у Середземному морі в той час хвилі сягали понад шість метрів. 

  Попередній матеріал
  Світовий банк виділив Україні кредит у $500 млн - Яценюк
  Наступний матеріал
  Прокуратура проситиме суд про максимальні санкції для російських ГРУшників – головний військовий прокурор
  Теги:
  Loading...