zn.ua

Олланд: Переговори з РФ - останній шанс уникнути війни

  Президент Франції Франсуа Олланд вважає, що переговори з лідером Кремля Володимиром Путіним - це останній шанс, аби уникнути війни.

  За словами Олланда, план, який він спільно із німецьким канцлером запропонували президенту Росії та України, вимагає додаткових консультацій по телефону. Олланд також додав, що теперішні спроби Парижа та Берліна врегулювати ситуацію можуть бути вирішальними.

  "Канцлер Меркель та я вважаємо, що перед Європою з'явилася загроза війни, кількість жертв цього конфлікту може значно зрости. Саме тому спільно з Києвом ми підготували документ. Після цього обговорили його із Москвою. Втім, питання вимагає додаткових консультацій. Саме тому 8 лютого по телефону ми спільно із Порошенком та Путіним ще раз узгодимо позиції. Це одна з останніх можливостей врегулювати конфлікт. Якщо компромісу не буде, усі ми знаємо потенційний сценарій, він називається війна", - наголосив Олланд.

  Нагадаємо, на переговорах президента Франції та канцлера Німеччини з російським президентом у Москві, 6 лютого, сторони домовилися продовжити роботу над можливим спільним документом, враховуючи пропозиції Порошенка і Путіна. Мінські домовленості про врегулювання конфлікту на сході України, досягнуті близько п'яти місяців тому, мають бути доопрацювані.

  Попередній матеріал
  СБУ оприлюднила ім'я російського офіцера, причетного до підготовки теракту в центрі Києва
  Наступний матеріал
  Росія не має права обирати майбутнє для України - США