Интерфакс

Одну з колон путінських "Нічних вовків" не пустили до Польщі

  Польська прикордонна служба не пропустила до країни мотоциклістів з російського клубу "Нічні вовки", які планували проїхати по маршруту Москва-Берлін на честь 70-річчя Перемоги.

  Про це повідомив прес-секретар Надбужаньского відділення прикордонної охорони Польщі Даріуш Сеницький, передає "Медуза".

  На пункт прикордонного контролю, розповів він, прибули 10 байкерів, які заявили, що подорожують у рамках меморіалу "Дорогами слави". "Вони не перетнуть кордон у зв'язку з тим, що не виконують умови в'їзду на територію Польщі", – заявив прес-секретар Надбужанського відділення прикордонної охорони.

  Відмову у в'їзді на територію Польщі підтвердив і керівник пробігу Андрій Бобровський, якого, за його словами, "внесли в санкційні списки". Колона байкерів, повідомив Бобровський, поїхала до Бреста, де завтра, 28 квітня, обіцяють дати прес-конференцію.

  "Відмовлено у в'їзді всім поголовно. Без пояснення причин", – скаржиться путінський байкер Андрій Бобровський.

  "Нічні вовки" в рамках мотопробігу на честь 70-річчя перемоги у Другій світовій війні планували проїхати від Москви до Берліна через Білорусь, Польщу, Чехію, Словаччину та Австрію.

  У Польщі плани такого мотопробігу викликали критику з боку як громадських активістів, так і політиків різного рівня. 24 квітня МЗС Польщі оголосило, що "вовкам" відмовлено у в'їзді на територію країни.

  Незважаючи на те, що Польща відмовила у в'їзді на свою територію, 25 квітня мотопробіг урочисто стартував у Москві.

  Попередній матеріал
  ГПУ висунула підозру 14 екс-чиновникам часів Януковича, які потрапили під санкції ЄС
  Наступний матеріал
  Україна в майбутньому зміцнить свої позиції в Європі - Юнкер

  Путінські "Нічні вовки" рушили до Берліна

  "Нічним вовкам" заборонили в'їзд до Польщі

  Берлін не дозволить "Нічним вовкам" Путіна провести автопробіг містом – ЗМІ

  Путінські байкери намагаються в'їхати до Польщі інкогніто - прикордонники