фото ukraina.ru

Очільник МЗС Бельгії підтвердив заяву щодо розморожування всіх заарештованих рахунків диппредставництв Росії

  Глава Міністерства закордонних справ Бельгії Дідьє Рейндерс підтвердив зроблену ним напередодні заяву щодо розморожування рахунків російських дипломатичних представництв у Брюсселі.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Міністерство закордонних справ Бельгії опублікувало у Twitter посилання на відеоінтерв'ю глави МЗС Дідьє Рейндерса, у якому він підтверджує зроблену ним напередодні під час візиту в Китай заяву про розморожування у банку ING частини рахунків російських дипломатичних представництв у Брюсселі.

  Крім того, він додав, що розраховує на розблокування інших рахунків на початку наступного тижня. "Це стало можливим завдяки дуже хорошому співробітництву Міністерства закордонних справ з усіма партнерами – адвокатами групи "ЮКОС" і російським посольством у Брюсселі. Ми розблокували всі банківські рахунки в ING у Брюсселі і сподіваємося, що те саме буде з усіма банківськими рахунками в найближчі дні на початку тижня", - зазначив Рейндерс. 

  Він також додав, що таке рішення буде ухвалено для всіх рахунків російських дипломатичних представництв - посольства РФ, постпредства Росії при НАТО і постпредства при Європейському Союзі.

  Нагадаємо, сьогодні депутат Європарламенту, колишній глава МЗС Естонії Урмас Пает заявив, що завтра, 22 червня, Євросоюз може продовжити антиросійські санкції до кінця січня 2016 року.

  Попередній матеріал
  Унаслідок підриву мосту на Луганщині неможливо доставити гуманітарну допомогу (ФОТО)
  Наступний матеріал
  Apple запатентувала новий композитний матеріал, що дозволяє зберігати цілісність корпусу
  Теги:
  Loading...