Джулі Бішоп 5.ua

Очільник МЗС: Австралія не ухвалюватиме самостійно рішення про введення наземних військ до Іраку чи Сирії

  Свої дії Австралія узгоджуватиме із коаліцією, урядом Іраку та міжнародним правом.

  Про це повідомила міністр закордонних справ країни Джулі Бішоп, передає Associated Press.

  Натепер в Іраку та Сирії воюють австралійські повітряні сили. Австралійські військові також допомагають тренувати іракських солдатів. Сумніви щодо збільшення наземного контингенту в Сирії та Іраку напередодні висловлював і президент США Барак Обама. Обидві країни вважають, що авіаудари є доволі ефективним способом боротьби.

  "Ми повинні мати юридичне підґрунтя для перебування в Іраку та Сирії. Ідеться не просто про питання слати туди війська чи ні. Ми є частиною коаліції і повинні розробити спільну стратегію. Австралія не діє сама по собі, ми маємо узгодити свої дії зі Сполученими Штатами та Росією. Сподіваюся, це буде єдина коаліція, яка виступить проти "Ісламської держави". Вочевидь, найближчим часом збройні операції посиляться", - зазначила міністр закордонних справ Австралії.

  Нагадаємо, США та Франція посилять авіаудари по позиціях "Ісламської держави". Атаки здійснюватимуться безпосередньо по "больових точках" джихадистів у Сирії та Іраку.

  Попередній матеріал
  СБУ затримала "фотографа", який фіксував на камеру стратегічно важливі об'єкти (відео)
  Наступний матеріал
  Нардеп Денисенко: У разі проведення дострокових парламентських виборів консолідувати більшість у новому парламенті буде неможливо