mns.gov.ua

ОБСЄ передала одеським рятувальникам обладнання для підводного розмінування

  Організація з безпеки і співробітництва в Європі передала Головному управлінню Держслужби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області водолазне обладнання для підводного розмінування.

  Про це повідомляє прес-служба  Держслужби з надзвичайних ситуацій України.

  Йдеться, зокрема, про шість гідрокостюмів сухого типу і двох системах зв'язку для підводних робіт загальною вартістю понад 200 тисяч гривень, закупити це обладнання вдалося за фінансової підтримки Королівства Норвегії.

  Щорічно в акваторіях Чорного та Азовського морів, водоймах України підрозділи ДСНС України проявляють і знешкоджують більше 3000 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

  Як повідомляється, в квітні минулого року завдяки фінансуванню Королівства Норвегії, піротехнічні підрозділи ДСНС отримали дев'ять нових гідрокостюмів сухого типу та три гідроакустичні станції зв'язку та водолазні приймачі. 

  У повідомленні йдеться, що співпраця ДСНС та ОБСЄ в області підводного розмінування триває близько 10 років. За цей час вдалося реалізувати чотири проекти загальною вартістю 625,5 тисяч євро. ДСНС України отримало більше 60 приладів для пошуку вибухонебезпечних предметів і більше 200 комплектів засобів індивідуального бронезахисту (захисні бронежилети і шоломи).

  Попередній матеріал
  Населення окупованих території Донбасу готують до активізації бойових дій - Клюжев
  Наступний матеріал
  9 травня Путін хоче продемонструвати, що в нього є клуб прихильників в Європі - Кошель

  Українська діаспора Іспанії передала чотири реанімобілі для бійців АТО

  Німецькі волонтери передали на Донбас 5 реанімобілів

  Литовські бізнесмени передали українським військовим два реанімобілі

  Чехія передала чергову гуманітарну допомогу українському Червоному Хресту