Обговорення "плану Б" щодо України залишається важливим питанням - президент Словаччини

  Президент Словаччини Андрій Кіска заявив про важливість обговорення "плану Б" у випадку, якщо Мінські домовленості не дадуть позитивного результату.

  Про таке він заявив під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком у Києві, повідомляє прес-служба Глави Української держави.

  У ході зустрічі Кіска зазначив, що прибув в Україну, щоб сприяти мирному врегулюванню конфлікту на Донбасі, а також для того, щоб підтримати європейські прагнення українців.

  "Майдан став символом рішення Української нації стати частиною нашої демократичної Європи", - сказав словацький лідер.

  У свою чергу, Порошенко подякував Словаччині та іншим країнам "Вишеградської четвірки" за підтримку європейської інтеграції України та практичну допомогу на шляху реформ, а також гуманітарну допомогу в лікуванні та реабілітації українських військових, які отримали поранення в зоні АТО.

  Президент також наголосив на важливості координації зусиль європейських країн для забезпечення виконання Росією її зобов'язань за Мінськими домовленостями.

  Водночас, Кіска від імені народу Словачиини висловив підтримку реформаторським крокам Президента та уряду України і готовність практично сприяти їх реалізації.

  "Словаччина вірить вам. Більшість словаків підтримує Україну і чекає на позитивні сигнали від вас.. Словаччина не лише говорить про підтримку, а й реально допомагає Україні і є справжнім адвокатом України в ЄС", - наголосив Кіска.

   

  Попередній матеріал
  Активісти закликають оголосити 23 лютого днем жалоби за жертвами теракту у Харкові
  Наступний матеріал
  На Майдані встановили меморіальний камінь Героям Небесної Сотні

  Мінські угоди були більше спрямовані на заморожування конфлікту в Україні - євродепутат

  У Білому домі вчергове звинуватили Росію у порушенні Мінських угод

  Військові України та Росії підписали план заходів для виконання Мінських угод

  Єлісєєв: Україна запропонувала Євросоюзу заходи щодо Росії через недотримання Мінських домовленостей