Обгорілий Norman Atlantic відбуксирували до порту Бріндізі

  На облавку обгорілого порома Norman Atlantic знайшли "чорні скриньки". Слідчі сподіваються – скринька розкриє причини пожежі на судні, що пливло з Греції до Італії.

  Поліціянти разом із пожежниками змогли піднятися до судна напередодні, коли його відбуксували до італійського порту Бріндізі. Там шукатимуть насамперед тіла загиблих, адже дані про кількість людей на поромі відрізняються на кілька десятків осіб.

  17 годин від місця пожежі до порту Бріндізі тягнули буксири обгорілий пором Norman Atlantic, а перед тим – півтори доби рятували з нього людей. Операція була непроста. Двоє албанських моряків з буксира загинули під час нещасного випадку. Ризикувати довелося і багатьом іншим.

  Грецький пором спалахнув ще у неділю, та вогонь жевріє й досі. Тож першими у порту на борт судна піднялися саме пожежники. А слідом за ними – вже й слідчі та берегова охорона.

  Найперша задача слідчих – саме пошук тіл. Адже, дотепер невідомо ані скільки людей пливли на поромі, ані скільки з них загинули. З води дістали 11 тіл, врятували – 477 людей. Утім, серед них виявили десятки зайців і нелегалів, тож підрахунки заплуталися. Слідчі припускають – на борту досі лишаються тіла загиблих.

  Саме на нижніх поверхах, де перевозять автомобілі, спалахнула пожежа. Звідти усі, хто зміг, кинулися на верхні палуби, де під дощем чекали на гелікоптери із рятувальниками. Останнім судно покинув капітан. Він чи не єдиний з усієї команди не розгубився і не накликав на себе звинувачень у недбальстві.

  В пожежі і смертях капітана не звинувачують, утім на допит викликали. Так само і керівника компанії, що збудувала пором, а ще двох членів екіпажу та двох представників грецької фірми-перевізника, що орендувала Norman Atlantic.

  Попередній матеріал
  У Львові попрощались із бійцем 14-ї мехбригади
  Наступний матеріал
  У Черкасах волонтерки готують поживні смаколики для бійців АТО

  Кількість загиблих на поромі Norman Atlantic зросла до 10

  З палаючого італійського порома евакуювали ще двох українців - МЗС

  Між окупованим Кримом і Росією курсує лише один пором

  З палаючого італійського порому евакуйовані всі, хто був на борту