Обама з родиною на Кубі 5 канал

Обама з родиною відвідав старий квартал столиці Куби

Очікується, що президент США зустрінеться із кубинським лідером Раулем Кастро

Під час історичного візиту до Куби президент США Барак Обама з родиною відвідав старий квартал столиці Гавани. Його супроводжувала делегація кубинських урядовців. Разом вони відвідали найбільший католицький собор Гавани, її центральну площу та відомий Палац Генерал-губернаторів Куби. Очікується, що пізніше президент Обама зустрінеться із кубинським лідером Раулем Кастро.

Крім того, він завітав до нещодавно відкритого посольства США. Обама перший за майже 90 років американський лідер, що здійснив офіційний візит на Кубу. Останнім цей острів відвідав президент Келвін Кулідж у 1928 році.

"Як зазначив пан посол, вже майже 90 років пройшло з часу останнього візиту президента США на цю землю. Я радий, що опинився тут. Три дні мій попередник, президент Кулідж, добирався сюди на військовому кораблі. В мене це зайняло три години. Вперше в історії президентський літак США здійснив посадку в Гаванському аеропорту. Це історична мить для обох народів. І можливість для відновлення наших відносин", - зазначив Барак Обама.

Як повідомляв 5.ua, напередодні, 20 березня, президент США Барак Обама розпочав історичний візит на Кубу.

Нагадаємо, у вересні влада США скасувала деякі обмеження щодо Куби у сфері торгівлі, подорожей та зв'язку, а Гавана призначила свого першого за 54 роки посла у США.

Попередній матеріал
Марина Порошенко закликала Мішель Обаму долучитися до кампанії зі звільнення Савченко
Наступний матеріал
Адвокат: Суд ще не оголосив Савченко винною – вирок оприлюднять в кінці
Loading...

Сьогодні Обама розпочав історичний візит на Кубу

ЄС і Куба підписали угоду про відновлення співпраці

Куба та США відновлюють комерційне авіасполучення