Обама підтримує підписання ядерної угоди з Іраном

  Президент США Барак Обама підтримує підписання ядерної угоди з Іраном.

  Він виступив перед ветеранами та родинами загиблих військових і закликав їх долучитися до тиску на конгрес, щоб той підписав документ, повідомляє AP. Під час голосування в четвер демократам вдалося заблокувати резолюцію, що відкидає угоду з Іраном щодо його ядерної програми. Остаточне голосування в конгресі відбудеться 17 вересня.

  "Бувають часи, коли дебати щодо важливих питань перетворюються на пусті балачки - щодо погроз силою, щодо фальшивих обіцянок застосувати зброю або запросто розпочати військову операцію. Але ви, ветерани, і ваші родини, знаєте, що все насправді не так просто. Ви знаєте, якими будуть наслідки, якщо ми діятимемо без широкої міжнародної підтримки. Ми хочемо мати повні гарантії того, що Іран не вироблятиме ядерної зброї. Але ми маємо пам'ятати, що наша сила - це не лише зброя, а й здатність до зважених політичних рішень", - зазначив Обама.

  Попередній матеріал
  Порошенко: Крим перетворився на базу військових операцій Росії
  Наступний матеріал
  "Нам точно відомо, де розміщені російська артилерія, російські танки, ракети, пускові установки і російські солдати" - Порошенко