нижня палата_США 5.ua

Нижня палата Конгресу проголосувала за суворіші правила в'їзду до США

  Порядок в'їзду зміниться для громадян 38 країн, які мають безвізовий режим зі США.

  Про це повідомляє Associated Press.

  Якщо громадянин однієї з цих країн упродовж останніх 5 років був у країнах, де, на думку Вашингтона, діють терористичні угруповання, їх перевірятимуть за окремою процедурою. Окрім цього, в усіх, хто в'їжджатиме до країни без візи, збиратимуть біометричні дані.

  Про необхідність посилити перевірки заговорили після паризьких терактів. Щороку до США без візи прибувають 20 млн людей. Щоб нові правила набули чинності, за них має проголосувати сенат.

  "Наша нація зіткнулася з найбільшою терористичною загрозою з часу вересневих атак 2001 року. Ми маємо зробити все можливе, щоб перекрити терористам шляхи до нашої країни", - зазначив республіканець Майкл МакКоул.

  "Реформи є цілком логічними та відповідними ситуації. Зміни включатимуть особисті інтерв'ю з представниками США для громадян Іраку, Сирії та деяких інших країн, а також ретельніші перевірки перед прибуттям до Сполучених Штатів", - додав демократ Адам Шиф.

  Нагадаємо, ввечері 13 листопада в Парижі було здійснено низку терактів. Від нападів загинули 129 людей, поранені - 352. За даними поліції, постраждали громадяни 12 країн.

  Попередній матеріал
  Україна отримала від МВФ найбільшу в історії цієї організації підтримку – Яресько
  Наступний матеріал
  Мінфін: На обслуговування боргів у цьому році Україна витратила майже 5% ВВП
  Теги:
  Loading...